Yhteystiedot

Noutomyymälä ja toimisto
Niittyvillankuja 3, 01510 Vantaa
Arkisin klo 7-16
+358 9 282 229

Panu Tammivaara
Myyntijohtaja, Sales Manager
040 716 5950
panu@rstarvike.fi

Jani Tunturi
Myyntiedustaja, SNAKELINER-sukitustuotteet
050 412 4577
jani@rstarvike.fi

Tommi Lindström
Myyntiedustaja, suojaus- ja sukitustuotteet
050 449 9627
tommi@rstarvike.fi

Markku Kämäräinen
Myyntiedustaja, suojaus- ja palokatkotuotteet
050 401 0223
markku@rstarvike.fi

Katja Junninen
Office Manager
+358 9 282 229
rs@rstarvike.fi

Siru Lind
Myyntipäällikkö, jälleenmyyjät
050 325 9835
siru@rstarvike.fi

Jarmo Periäinen
Myyntiedustaja, jälleenmyyjät
040 080 4929
jarmo@rstarvike.fi

Mika Lahti
CEO
040 548 6263
mika.lahti@rstarvike.fi

Laskutusosoite

Verkkolaskutusosoite
003717386413
003721291126 tai DABAFIHH (välittäjä Maventa)

Sähköpostitse
osto@pakkausporssi.fi

Postitse
Pakkauspörssi Oy
Niittyvillankuja 3
01510 Vantaa

Palokatkot

- suunnittelu
- palokatkotuotteet
- asennukset
- palosuojamaalaukset

palokatko@maxpyro.fi
puh. 040 161 9110

www.maxpyro.fi