Yhteystiedot

Panu Tammivaara
Myyntijohtaja / Sales Manager
040 716 5950
panu@rstarvike.fi

Jani Tunturi
Myyntiedustaja, SNAKELINER-sukitustuotteiden tuotevastaava
050 412 4577
jani@rstarvike.fi

Tommi Lindström
Myyntiedustaja, suojaus- ja sukitustuotteet
050 449 9627
tommi@rstarvike.fi

Toni Myllylä
Myyntiedustaja, FSi-palokatkotuotteiden tuotevastaava
045 7877 1897
toni@rstarvike.fi

Noutomyymälä
RS-tarvikkeen noutomyymälä ja toimisto sijaitsevat Vantaan Koivuhaassa
Niittyvillankuja 3, 01510 Vantaa
Avoinna arkisin klo 7-16
+58 9 282 229
varasto@pakkausporssi.fi

Siru Lind
Myyntipäällikkö, jälleenmyyjät
050 325 9835
siru@rstarvike.fi

Jarmo Periäinen
Myyntiedustaja, jälleenmyyjät
040 080 4929
jarmo@rstarvike.fi

Markku Kämäräinen
Myyntiedustaja, suojaus- ja palokatkotuotteet
050 401 0223
markku@rstarvike.fi

Katja Junninen
Office Manager
+358 9 282 229
rs@rstarvike.fi

Mika Lahti
CEO
040 548 6263
mika.lahti@rstarvike.fi

Asiakaspalvelu ja tilaukset
+358 9 282 229
rs@rstarvike.fi