Yhteystiedot

Noutomyymälä ja toimisto
Niittyvillankuja 3, 01510 Vantaa
Arkisin klo 7-16
+358 9 282 229

Panu Tammivaara
Myyntijohtaja, Sales Manager
040 716 5950
panu@rstarvike.fi

Jani Tunturi
Myyntiedustaja, Snakeliner-sukitustuotteet
050 412 4577
jani@rstarvike.fi

Tommi Lindström
Myyntiedustaja, suojaus- ja sukitustuotteet
050 449 9627
tommi@rstarvike.fi

Markku Kämäräinen
Myyntiedustaja, suojaus- ja palokatkotuotteet
050 401 0223
markku@rstarvike.fi

Siru Lind
Myyntipäällikkö, jälleenmyyjät
050 325 9835
siru@rstarvike.fi

Mika Ikäheimonen
Myyntipäällikkö, Jälleenmyyjät ja urakoitsijat
045 78771897
mika@rstarvike.fi

Katja Junninen
Office Manager
+358 9 282 229
rs@rstarvike.fi

Mika Lahti
CEO
040 548 6263
mika.lahti@rstarvike.fi

Palokatkot palokatko@maxpyro.fi
040 161 9110 www.maxpyro.fi

Verkkolaskutusosoite
003717386413
003721291126 tai DABAFIHH välittäjä Maventa

Laskut sähköpostitse
osto@pakkausporssi.fi